Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Node ID
jv: ID Node

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Created
jv: Digawé

en: Custom
jv: Kostum

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Select all
jv: Pilih kabèh

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: - All -
jv: - Kabeh -
