Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Content type
lv: Satura veids

en: Created
lv: Izveidots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: Changed
lv: Labots

en: Language code
lv: Valodas kods

en: - All -
lv: - Visi -
