Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Created
mn: Үүссэн

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: Language code
mn: Хэлний код
