Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Language code
ne: भाषा संकेत
