Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Node title
nl: Node-titel

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Language code
nl: Taalcode

en: - All -
nl: - Alle -

en: Remove selected
nl: Geselecteerde verwijderen

en: Title contains
nl: Titel bevat

en: Langcode
nl: Taalcode
