Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Revision ID
oc: Identificant (ID) de revision

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Select all
oc: Seleccionar tot

en: Node title
oc: Títol del nosèl

en: Changed
oc: Modificat

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: - All -
oc: - Tot -
