Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
