Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Select all
ps: ټول ټاكل

en: - All -
ps: - ټول -
