Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Published
sl: Objavljeno

en: Language code
sl: Koda jezika
