Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Created
sv: Skapad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Select all
sv: Välj alla

en: Node title
sv: Titel för nod

en: Changed
sv: Ändrad

en: Language code
sv: Språkkod

en: - All -
sv: - Alla -

en: Remove selected
sv: Tag bort valda

en: Title contains
sv: Titel innehåller

en: Langcode
sv: Språkkod
