Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Custom
tr: Özel

en: Revision ID
tr: Sürüm ID

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Select all
tr: Tümünü seç

en: Node title
tr: Düğüm başlığı

en: Changed
tr: Değişti

en: Language code
tr: Dil kodu

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Remove selected
tr: Seçileni kaldır
