Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
