Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Node ID
vi: ID node

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Revision ID
vi: ID bản hiệu đính

en: Published
vi: Đã công bố

en: Filter
vi: Lọc

en: Select all
vi: Chọn tất cả

en: Node title
vi: Tiêu đề node

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: - All -
vi: - Tất cả -
