Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Created
hi: निर्मित

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Revision ID
hi: संशोधन आईडी

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Select all
hi: सबका चयन करें

en: Node title
hi: नोड शीर्षक

en: Changed
hi: बदल गया

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: - All -
hi: -सभी-
