Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Select all
hu: Mindent kijelöl

en: Node title
hu: Tartalom címe

en: Changed
hu: Módosítva

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: - All -
hu: – Mind –

en: Remove selected
hu: Kijelöltek eltávolítása

en: Title contains
hu: A cím tartalmazza

en: Langcode
hu: Nyelvkód
