Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: - All -
my: - အားလုံး -
