Revision Purgatory (1.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி
