Revisions Aggregate (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Time
gu: સમય

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ
