Revisions Aggregate (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Time
hr: Vrijeme

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Revisions
hr: Revizije

en: Users
hr: Korisnici

en: Revert
hr: Vrati
