Revisions Aggregate (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Time
th: เวลา

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Revisions
th: รุ่น

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน
