Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Time
cs: Čas

en: Custom
cs: Vlastní

en: Filter
cs: Filtr

en: Revisions
cs: Revize

en: Users
cs: Uživatelé

en: List View
cs: Pohled ve formě seznamu

en: Revert
cs: Vrátit

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: About
cs: Popis

en: Current revision
cs: Aktuální revize

en: Set as current revision
cs: Označit jako aktuální revizi
