Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Time
eo: Tempo

en: Custom
eo: Propra

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Users
eo: Uzantoj

en: Revert
eo: Malfari
