Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Time
et: Aeg

en: Custom
et: Kohandatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Users
et: Kasutajad

en: Revert
et: Lähtesta

en: About
et: Programmist

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Set as current revision
et: Märgi aktiivseks redaktsiooniks
