Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Time
is: Tíð

en: Custom
is: Sergjørt

en: Filter
is: Filtur

en: Revisions
is: Útgávur

en: Users
is: Brúkarar

en: Revert
is: Vend aftur

en: About
is: Um
