Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Time
hu: Idő

en: Custom
hu: Egyéni

en: Filter
hu: Szűrő

en: Revisions
hu: Változatok

en: Users
hu: Felhasználók

en: List View
hu: Lista nézet

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: About
hu: Leírás

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: Created By
hu: Létrehozta

en: Set as current revision
hu: Beállítás aktuális változatként
