Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Time
lt: Laikas

en: Custom
lt: Savitas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Revisions
lt: Versijos

en: Users
lt: Nariai

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: About
lt: Apie
