Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Time
my: အချိန်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: About
my: အကြောင်း
