Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Time
no: Tid

en: Custom
no: Tilpasset

en: Filter
no: Filtrer

en: Revisions
no: Versjoner

en: Users
no: Brukere

en: List View
no: Listevisning

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Content Type
no: Innholdstype

en: About
no: Om

en: Current revision
no: Nåværende revisjon

en: Created By
no: Opprettet av

en: Set as current revision
no: Sett som nåværende revisjon
