Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Time
nn: Tid

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Filter
nn: Filtrer

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Users
nn: Brukarar
