Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Time
oc: Ora

en: Custom
oc: Personalizat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Users
oc: Utilizaires

en: Revert
oc: Restablir

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: About
oc: A prepaus
