Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Time
ta: நேரம்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Filter
ta: வடிகட்டி
