Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Time
ta: நேரம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Revisions
ta: மறுபதிப்புகள்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Revert
ta: முன்நிலைக்கு மாற்றுக

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: About
ta: பற்றி
