Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Time
te: సమయం

en: Filter
te: వడపోయి

en: Users
te: వాడుకరులు

en: About
te: గురించి
