Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: NodeType
uk: Тип матеріалу

en: Time
uk: Час

en: Custom
uk: Власний

en: Filter
uk: Фільтр

en: Revisions
uk: Редакції

en: Users
uk: Користувачі

en: List View
uk: Списком

en: Revert
uk: Відновити

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: About
uk: Про модуль

en: Current revision
uk: Поточна редакція

en: Created By
uk: Створив

en: Set as current revision
uk: Встановити як поточну редакцію
