Revisions Aggregate (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Time
az: Vaxt

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Revert
az: Qaytarma

en: About
az: Haqqında

en: Current revision
az: Cari təftiş
