Revisions Aggregate (8.x-1.2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
