Revisions Aggregate (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: NodeType
fr: Type de nœud

en: Time
fr: Heure

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Filter
fr: Filtrer

en: Revisions
fr: Versions

en: Users
fr: Utilisateurs

en: List View
fr: Vue au Format Liste

en: Revert
fr: Rétablir

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: About
fr: À propos

en: Current revision
fr: Version actuelle

en: Created By
fr: Créé par

en: Set as current revision
fr: Définir comme version actuelle
