Revisions Aggregate (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Time
ro: Ora

en: Custom
ro: Personalizat

en: Filter
ro: Filtru

en: Revisions
ro: Revizii

en: Users
ro: Utilizatori

en: List View
ro: Vizualizare tip listă

en: Revert
ro: Revenire

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: About
ro: Despre

en: Current revision
ro: Revizie actuală

en: Created By
ro: Creat de

en: Set as current revision
ro: Setează ca revizie curentă
