Revisions Aggregate (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Time
sv: Tid

en: Custom
sv: Anpassad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Revisions
sv: Versioner

en: Users
sv: Användare

en: List View
sv: Listvy

en: Revert
sv: Återställ

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: About
sv: Om

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: Created By
sv: Skapad av
