Revisions Aggregate (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Time
ur: وقت

en: Filter
ur: فلٹر

en: List View
ur: فہرست دیکھیں
