Revisions Aggregate (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Time
fa: زمان

en: Custom
fa: سفارشی

en: Filter
fa: فیلتر

en: Revisions
fa: بازبینی‌ها

en: Users
fa: کاربران

en: List View
fa: فهرست نما

en: Revert
fa: بازگشت

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: About
fa: درباره
