Revisions Aggregate (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Time
ku: کات

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: About
ku: دەربارە
