Revisions Aggregate (8.x-1.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Time
mn: Цаг

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Revert
mn: Буцаах
