Revisions Aggregate (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Time
mr: वेळ

en: Filter
mr: गाळणी

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
