Revisions Aggregate (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Time
sl: Čas

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Revisions
sl: Različice

en: Users
sl: Uporabniki

en: Revert
sl: Povrni

en: About
sl: O modulu
