Revive Adserver (2.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Zone
sk: Zóna
