Revive Adserver (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Mapping
ru: Соответствия

en: Zone
ru: Зона
