Revive Adserver (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Mapping
uk: Відповідність

en: Zone
uk: Зона
