Revive Adserver (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Mapping
hu: Leképzés

en: Zone
hu: Körzet
