Revive Adserver (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Zone
et: Tsoon
